SENIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE

02. 04. 2017 godine TKD KLUB IMOTSKI iz Imotskog organizirao je SPH.
Na natjecanje se prijavilo 33 kluba sa 111 natjecatelja u konkurenciji seniora i seniorki.

– Taekwondo klub Rugvica – 4 mjesto

Nakon izvrsnog rezultata na seniorskom prvenstvu Hrvatske za mlađe seniore, svoju kvalitetu pokazali su na seniorskom prvenstvu Hrvatske osvojivši 8 medalja. I ove godine natjecatelji klubova sa područja Zagrebačke županije postigli su zapažen rezultat na navedenom natjecanju.
Taekwondo kluba Rugvica osvojio su tri odličja, V. Gorica 4, a Zaprešić 1 medalju. Ivan Šapina uz 3 pobjede postao je seniorski prvak Hrvatske, a Melani Adamić Golić u konkurenciji seniorki. Ana Šaravanja je uz 2 pobjede ušla u finale i postignutim rezultatom ostvarila kategorizaciju HOO – 3 kategoriju kao i Anamaria Kovčalija iz V. Gorice, dok je Mate Šaravanja uz pobjedu i neizvjesnoj borbi izgubio u polufinalu.kao i ostale tri natjecateljice iz V. Gorice
Nažalost bez medalje ostali su Mario Zekić i Anamarija Runtić koji su izgubili u borbi za medalju.
U sveukupnom poretku TKD RUGVICA osvojio je 4 mjesto, dok su seniori zauzeli 5 mjesto.