AUSTRIAN OPEN 2016 G-2

Održan je u INNSBRUCK –AUSTRIA, 04-05. 06. 2015. godine u organizaciji TAEKWONDO SAVEZA AUSTRIE. Na natjecanje odazvalo 1079 natjecatelja, 257 timova iz 47 država.

Taekwondo klub Rugvica nastupio je sa 2 natjecatelja
Taekwondo klub Zaprešić nastupio je sa 2 natjecatelja
Taekwondo klub Velika Gorica nastupio je sa 9 natjecatelja

Taekwondo Savez Zagrebačke Županije nastupio je sa 13 natjecateljem u sastavu selekcije TAEKWONDO SAVEZA ZAGREBAČKE ŽUPANIJE.

– Ivan Vrgoč – 1 mj.

Prvog dana natjecanja 04. 06. 2016 nastupila je kompletna selekcija TSZŽ. U kadetskoj konkurenciji nastupili su: Iva Horvatić, Barbara Tarandek, Lana Maletić, Dora Runtić u kategoriji do 47 kg je uz 5 pobjede osvojila 1 mjesto, Nina Mikulin u kategoriji + 59 kg kg uz 1 pobjedu osvojio 3 mjesto a Leonarda Šipušić u kategoriji do 47 kg je uz 3 pobjede osvojila 3 mjesto.

U juniorskoj konkurenciji nastupili su Ivan Vrgoč u kategoriji do 73 kg je uz 4 pobjede osvojio 1 mjesto, Anamarija Runtić uz 4 pobjede osvojila je 2 mjesto u kategoriji do 63 kg, Antonia Krajnović uz 3 pobjede osvojio je 3 mjesto do 55 kg. Još su nastupili N. Lovrić u kategoriji – 44 kg, Klara Čičak do 46 kg, Kristina Čerina do 68 kg i Anamaria Kovčalija u kategoriji do 52 kg je uz 2 pobjede izgubila u borbi za medalju.