AUSTRIAN OPEN 2015 G-2

Održan je u INNSBRUCK –AUSTRIA, 28-31. 05. 2015. godine u organizaciji TAEKWONDO SAVEZA AUSTRIE
Na natjecanje odazvalo 1946 natjecatelja, 406 timova iz 53 država.

Taekwondo klub Rugvica nastupio je sa 8 natjecatelja
Taekwondo klub Zaprešić nastupio je sa 2 natjecatelja
Taekwondo klub Velika Gorica nastupio je sa 6 natjecatelja
Taekwondo klub Bistra nastupio je sa 2 natjecateljem
Taekwondo klub Sutla Šenkovec nastupio je sa 3 natjecatelja

Taekwondo Savez Zagrebačke Županije nastupio je sa 21 natjecateljem u sastavu selekcije TAEKWONDO SAVEZA ZAGREBAČKE ŽUPANIJE i od toga 5 natjecatelja bili su u sastavu KADETSKE I JUNIORSKE REPREZENTACIJE HRVATSKE.

Pojedinačno medalje su osvojili:

Taekwondo klub Rugvica

– Mario Zekić – 3 mj.
– Analena Brandić – 3 mj.

Taekwondo klub V. Gorica

– Antonio Cvetković – 2 mj.

Prvog dana natjecanja 30. 05. 2015 nastupili su juniori: N. Lovrić, A. Kovčalija, L. D. Trifunović, M. Zekić, M. Šaravanja i I. Šapina.
U kadetskoj konkurenciji nastupila je A. Mamić, E. Veverec, Patricija Bučar, Maria Bukovinski, Martina Ivančević, M. Sabljak, L. Šipušić, A. Krajnović i Analena Brandić.
Antonio Mamić u kategoriji – 65 kg izgubio je borbi za medalju, a Antonio Cvetković u kategoriji do 53 kg uz 3 pobjede osvojio je srebrnu medalju.
Analena Brandić u sastavu kadetske reprezentacije Hrvatske u kategoriji do 47 kg osvojila je 3 mjesto uz 2 pobjede.
U juniorskoj konkurenciji Mario Zekić uz 2 pobjede osvojio je 3 mjesto u kategoriji +78 kg, u polufinalu izgubio je od reprezentativca Francuske na zlatni bod, a N. Lovrić u kategoriji – 42 kg i A. Kovčalija u kategoriji – 46 kg imale su po 1 pobjedu.
Drugor dana u seniorskoj konkurenciji nastupili su: Melani Adamić Golić + 73 kg, Tihana Živković do 67 kg, Antonio Hrdan do 87 kg i Ana Šaravanja u kategoriji do 53 kg.
T. Živković i A. Šaravanja imale su po 1 pobjedu, a za ulazak u četvrtfinale izgubile su od prvakinja u svojim kategorijama, a M. A. Golić izgubila je u borbi za medalju.